המלצות

"זוגיות פרק ב' טומנת בחובה לא מעט מורכבויות כשכל אחד מהצדדים מגיע עם "חבילה" שהוא או היא נושאים איתם מזוגיות קודמת לא כל שכן כאשר זוגיות שכזו נתקלת במשבר או אז נכנסים  אל תוך המשבר העכשווי גם הקשרים הקודמים והפרדות ובני הזוג.

אל גיא פניתי כשהקשר הזוגי בו אני נמצאת  נתקל במשבר מהסוג הזה. בזוגיות פרק א, גישור התקשר לי עם גירושין כך סיימנו אני והאקס את הנישואין וזו היתה הקונוטציה המיידית שלי  לגישור.

משיחת מבוא עניינית בה הסביר לי גיא את האני מאמין שלו ואת מבנה התהליך שהוא מציע, הרגשתי שאני מוכנה לתת אמון בתהליך הגישור ובמגשר ולא טעיתי. צעד צעד, שלב אחר שלב, עקב בצד אגודל הוביל אותנו גיא דרך שאלות, בקשות, בחינת צרכים אישיים והדדיים לשיח  שבסופו כמעט כמו קסם הסתדרו אי ההסכמות אחת מול השניה וכמעט פתרו זו את זו אלו שלי ואלו של בנזוגי.
בסופו של תהליך, עמדנו מופתעים ומודים לתהליך המבורך שהוביל אותנו גיא אליו במקצועיות,  רוגע ושלווה והבנו שבעזרת תהליך זה ועבודה שלמדנו את עיקריה מגיא נוכל לקיים את הקשר שכל אחד מאיתנו ביקש לעצמו וייחל לו. גיא הציל לנו את הקשר ולימד אותנו לעשות זאת בעצמנו במידה ויעלו עוד אי אלו חילוקי דעות בעתיד.
תודה גיא."

- א' , קדימה-צורן

יצירת קשר

לפרטים נוספים והתייעצות ללא תשלום:

גיא שחורי

דוא"ל:  Guy@medi8.co.il

טל. 054-7618932

fb.jpg

לדף הפייסבוק:

כל הזכויות שמורות לגיא שחורי © 2019-2020