גישור

להורים וילדים

גיא שחורי
מגשר מוסמך

גישור להורים וילדים

הורים יקרים, אתם זוכרים איך זה הרגיש להיות ילדים ולקבל עונש? "חפירות" והטפה? ביטול זכויות? צעקות ואיומים?

 

תשאלו את הילדים שלכם איך הם מרגישים...

בחדר הגישור הילדים וההורים שווים, הצרכים של כולם חשובים באותה מידה ומקבלים יחס ומענה. אי אפשר לתאר עד כמה ילד, ילדה, נער, נערה מרגישים חשובים, מועצמים ובטוחים כאשר הם "מוגנים" על ידי המגשר, כאשר מקשיבים להם כמו למבוגרים, והם מוזמנים לבטא את עצמם מול ההורים או בשיחות 1-על-1 עם המגשר. סוף סוף הם מסוגלים לברר עם עצמם בצורה חיובית מה הם מבקשים בעצם? וגם אתם ההורים - מה אתם מבקשים? ומה עומד מאחורי הדרישות שלכם? אם אתם רוצים את טובתם אז למה נלחמים?

האם גישור משמע שאתם כהורים מוותרים על מעמדכם וסמכותכם? בהחלט לא. זכות הוטו עדיין שמורה לכם, אבל גם לילדכם - אם ילדכם יבקש את המכונית ביום שישי בערב ותגידו לא, הוא ימשיך לסרב לספר לכם לאן הוא יוצא. אבל אולי יתברר שאם כן תיתנו לו את המכונית הוא יהיה מוכן, בתמורה, לספר לאן הוא יוצא ותוכלו לדון ביחד בגבולות ובתנאים שיהיו מקובלים על כולכם.

לידיעתכם, ב-95% מהמקרים בתהליך גישור, הסכמות שמקובלות על שני הצדדים אכן מיושמות מתוך רצון טוב! איזה כיף לתת אמון בילדים, לקבל שיתוף פעולה, להרגיש שאתם מצליחים בתור הורים!

שיפור התקשורת • הפחתת המתח • לקחת אחריות • לראות תוצאות • לנצח כמשפחה

אם נמאס לכם מהמריבות ואתם מתגעגעים לילדים שלכם - בואו נקשיב להם יחד. לא בטוח ששמעתם את מה שהם מנסים להגיד, ולא בטוח שהם הצליחו לשמוע אתכם...

יצירת קשר

לפרטים נוספים והתייעצות ללא תשלום:

גיא שחורי

דוא"ל:  Guy@medi8.co.il

טל. 054-7618932

fb.jpg

לדף הפייסבוק:

כל הזכויות שמורות לגיא שחורי © 2019-2020