גישור

לזוגות

גיא שחורי
מגשר מוסמך

גישור לזוגות

איך אפשר לעזור לזוג במשבר או לזוגיות ש"נגמרה" כדי לפרוח שוב?

לפי גישת הגישור רק לבני הזוג עצמם יש את המפתח...

תהליך הגישור הוא תהליך מובנה, יעיל ואינטימי. בתהליך תוכלו לברר מה בדיוק מפריע לכם, מה רצונכם, והיכן בני הזוג שלכם מוכנים לתמוך בכם כדי שלשניכם תהיה זוגיות מצוינת. מחזירים את השמחה והאהבה אל הקשר.

הסטטיסטיקה של הגירושין מראה שיותר ויותר בני זוג מוכנים לוותר על הקשר הזוגי למען אושרם האישי - הקשר הזוגי כבר לא מהווה "מטרה מקודשת" המצדיקה לסבול למענה; עם זאת, חלק גדול מהפרידות קורה בגלל חוסר יכולת לתקשר בצורה חיובית ובונה. מתוך כך נוצרות מריבות, אלימות, שתיקות, בריחה, תחושת קורבנוּת.

בנקודת התחלה מורכבת ומאתגרת שכזאת נכנס המגשר לתמונה, ומוביל את בני הזוג דרך תהליך מובנה מאד אך אינטימי, עד לנקודת הסיום שבה נבנית רשימת הסכמות בין הצדדים אך בעיקר - בני הזוג מגויסים ונלהבים לתמוך אחד בשני למען דף חדש בזוגיות.

למרות שלגישור יש אחוזי הצלחה גבוהים מאד, במקרים מסוימים יתכן ולא ימצא פתרון לקשיים. גם במקרה כזה הגישור מועיל כי הוא יבוא לעזרתכם בהבנה ברורה של הסיבות לפרידה והתמודדות בצורה מיטבית ובונה (גישור לפרידה/גירושין הוא תהליך נפרד).

כ-20 שנה אני לומד את נושא הזוגיות והגעתי למסקנה שגישור היא טכניקה יוצאת דופן בתחום, שילוב מדויק בין העולם הרגשי והרציונלי המביאה לתוצאות מוכחות, שיטת תקשורת מצוינת בין נשים וגברים המצליחה לחבר בין העולמות השונים.

הגיע הזמן להחזיר את האהבה והשמחה לזוגיות.

אני לרשותכם בכל שאלה או התייעצות.

יצירת קשר

לפרטים נוספים והתייעצות ללא תשלום:

גיא שחורי

דוא"ל:  Guy@medi8.co.il

טל. 054-7618932

fb.jpg

לדף הפייסבוק:

כל הזכויות שמורות לגיא שחורי © 2019-2020